pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 8 września 2021
  • 11 września 2021
  • wyświetleń: 1718

"Filipkowy wrzesień biegowy" - walcz ze słabościami jak Filipek

Akcja Filipkowy Wrzesień Biegowy pod hasłem #BiegiemZwalczmySMA ma na celu przyśpieszenie zbiórki pieniędzy dla Filipka Cholewy z Jankowic, potrzebnych na terapię genową.

bieg bieganie jogging
Trwa akcja "Filipkowy wrzesień biegowy" · fot. pixabay


Filipek Cholewa z Jankowic choruje na SMA - rdzeniowy zanik mięśni. Prowadzona jest zbiórka na terapię genową wartą 9,5 miliona złotych, która pomoże mu się lepiej rozwijać. Zbiórka trwa już jednak 11 miesięcy. Na siepomaga.pl zakończy się już 3 października tego roku. Do tego czasu trzeba zdążyć zebrać całą kwotę. Dlatego: - Biegiem zwalczmy SMA! - zachęcają pomysłodawcy.

Więcej o Filipku i jego zmaganiach z chorobą:Zasady charytatywnej akcji biegowejNa czym polega akcja "Filipkowy wrzesień biegowy"?W dniach 1-30 września wykonaj przynajmniej jedną aktywność biegową - może być 100 m, 1 km, 2 km, 5 km, 10 km, półmaraton, maraton czy nawet bieg ultra. Biegaj, chodź z kijkami lub spaceruj, walcząc ze swoimi słabościami, tak jak Filipek walczy z chorobą!

Nie zapomnij o zrobieniu fotki z biegu i pokazaniu światu swojego wyczynu. Najważniejsze: udostępnij, namawiaj innych i działaj dla Filipka!

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/313459073883482

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.